Strona głowna -> SPRZĘT

Odkryj możliwości naszych dronów i wykorzystaj je w swojej branży

Choć w pracy z dronami kluczowe są umiejętności operatora, to równie ważne jest to, by dysponował wysokiej klasy sprzętem. W Horizone Drones doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy na nowoczesne drony o doskonałych parametrach technicznych i zaawansowanych funkcjach. Poznaj nasz sprzęt i przekonaj się, że jego możliwości są naprawdę imponujące.

Drony w budownictwie – szerokie zastosowanie od projektu po inspekcje

Drony w budownictwie dają wiele ciekawych możliwości. Dzięki nim możliwe jest sporządzanie dokładnych map terenu, co może okazać się bardzo pomocne już na etapie projektowania czy planowania robót. Ujęcia z dronów przydają się także w wizualizacjach, a po rozpoczęciu budowy znakomicie obrazują jej przebieg, co warto wykorzystać w marketingu. Co ciekawe, urządzenia warto zastosować także w szeroko rozumianym nadzorze – pozwalają kontrolować stan robót bądź elementów, które wymagają inspekcji, np. podnośników.

Dron DJI Matrice 30T – parametry, które robią wrażenie

DJI Matrice 30T to profesjonalny dron, który wyróżnia się naprawdę imponującymi parametrami lotu. Maksymalny czas lotu tego sprzętu to aż 41 minut, przy czym dron może wznieść się nawet na pułap 7000 metrów. Wyróżnia się także dużą prędkością maksymalną, która wynosi 23 m/s i wysoką odpornością na działanie wiatru – 15 m/s.

Profesjonalny dron z kamerą – doskonałe ujęcia w każdych warunkach

Za potencjał drona w dużym stopniu odpowiadają oczywiście zamontowane w nim kamery. Te obecne w DJI Matrice 30T spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających – pozwalają na wykonanie nawet skomplikowanych operacji, a przy tym gwarantują precyzję i wysoką jakość uzyskiwanych danych. Kamera RGB umożliwia doskonałe uchwycenie detali w dzień, z kolei przystosowanie kamery FTP do pracy w słabym oświetleniu pozwala uzyskać bardzo zadowalającą widoczność również po zmroku. W nocy rewelacyjnie sprawdza się także funkcja Smart Low-Light – za jej sprawą można uchwycić jasne i szczegółowe kadry.

Dron z kamerą termowizyjną i laserowym dalmierzem

Ważnym atutem Matrice 30T jest także to, że to dron z kamerą termowizyjną. Dzięki niej można monitorować temperaturę otoczenia w czasie rzeczywistym, wychwytując jej ewentualne nieprawidłowości lub zmiany. Na uwagę zasługuje też obecny w dronie dalmierz laserowy, który pozwala błyskawicznie określić współrzędne punktu znajdującego się w polu widzenia. To wszystko sprawia, że za pomocą DJI Matrice 30T jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Co ważne, niewątpliwą zaletą naszych usług wykonanych dronem profesjonalnym jest ich atrakcyjna cena. Zakup specjalistycznego drona to bowiem koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, dlatego opcja wynajmu jest idealna dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się precyzyjnymi danymi bez pokaźnych inwestycji.

DJI Mavic Mini 3 Pro – niewielki dron o wielkich możliwościach

Dron z kamerą DJI Mavic Mini 3 Pro – mimo niepozornych rozmiarów – zaskakuje doskonałymi parametrami i praktycznymi, inteligentnymi funkcjami. W kompaktowej konstrukcji tego sprzętu znalazła się wysokiej klasy kamera, dzięki której możliwe jest nagrywanie filmów 4K HDR oraz wykonywanie zdjęć 48 MP. Mavic 3 Mini Pro rewelacyjnie sprawdzi się więc np. wtedy, gdy zależy Ci na uchwyceniu zjawiskowych kadrów.

Doskonała jakość obrazu i długi czas lotu

DJI Mavic Mini 3 Pro pozwala tworzyć spektakularne obrazy – możesz liczyć na precyzyjne odwzorowanie detali, piękną kolorystykę i duże, wyraźne zbliżenia. Co więcej, za pomocą tego sprzętu takie efekty można uzyskać nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dron ma przy tym zaskakujący jak na swój rozmiar czas lotu – może spędzić w powietrzu nawet do 34 minut.

Dodatkowe funkcje, dzięki którym materiały będą jeszcze ciekawsze

Mavic Mini 3 Pro to idealny dron do pracy z filmami i zdjęciami. Uzyskane za jego pomocą materiały mogą być jeszcze ciekawsze dzięki dodatkowym funkcjom – sprzęt pozwala nagrywać np. filmy slow-motion, a także umożliwia korzystanie z trybu śledzenia.